Valde

Prof. Jānis Ķīsis

Prof. Jānis Ķīsis

Jānis Ķīsis ir „Latvijas dermatovenerologu biedrības” valdes priekšsēdētājs, Latvijas derrmatovenerologu asociācijas, Baltijas dermatovenerologu, Latvijas Flebologu, Latvijas dermoskopijas asociācijas valdes loceklis, Eiropas un Amerikas dermatologu Akadēmijas valdes loceklis.

Jānis Ķīsis praktizē dermatoloģijā kopš 1981.gada, absolvējis Rīgas Medicīnas institūtu.

Stažējies Vācijā, Itālijā, Šveicē, Kanādā un ASV, kā arī regulāri piedalās ikgadējos starptautiskos kongresos, semināros un apmācībās kursos visā pasaulē.

2006. gadā prof. Jānis Ķīsis nodibināja savu privātklīniku, kas speciālizējās klasiskajā un estētiskajā dermatoloģijā, dermatoķirurģijā, lāzerķirurģijā un krioķirurģijā, kā arī pēdu skaistumkopšanas jomā.

Pedagoģiskais darbs uzsākts 1982. gadā medskolā, 1988. gadā turpinot jau Rīgas Medicīnas institūtā kā katedras asistentam, bet 2002. gadā docenta un 2006. gadā profesors Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultātē Dermatoveneroloģijas katedrā.

Zinātniskā darbība sākās studentu zinātniskajā pulciņā 1977. gadā. Zinātniskā doktora grāds medicīnā iegūts 1996. gadā. Vada perfect replica watches 4 doktorantu disertāciju sagatavošanu, 1 doktorante aizstāvējusies. 60 zinātnisku publikāciju autors.

Sabiedrības veselības veicināšanas darbā ir nolasītas vairāk nekā 1000 lekcijas par STS profilaksi un dzimumaudzināšanu, kā arī katru gadu piedalījies 5-15 TV un radio pārraidēs, izskaidrojot dažādus dermatoloģijas un STS jautājumus. Ir populārākā vīriešu žurnāla „Klubs” seksuālās veselības eksperts no 2008. Gada.

Starp privātām interesēm var minēt džudo (piešķirts III dans džudo cīņā 2005. gadā), basketbolu („Klubs 33”), maksķerēšanu (kopš 1990.g. – Latvijas makšķernieku kluba “SALMO” prezidents) un medības (medību kluba „Amula” biedrs no 2008. gada).